yüklenemedi

NoSpamProxy… Maksimum e-posta güvenliği için ödüllü ağ geçidi çözümü…

Herzaman en iyi… Herzaman en güvenli…

NoSpamProxy

Kötü amaçlı yazılım, ransomware ve spam'e karşı güvenilir koruma, güvenli e-posta şifreleme, büyük dosyaların kolay ve güvenli bir şekilde gönderilmesi ve e-posta sorumluluk reddi beyanlarının kolayca yönetilmesi: NoSpamProxy, en yüksek e-posta güvenliği için çok ödüllü Gateway çözümüdür. Bulutta ya da sunucuda.

Kötü amaçlı yazılımları ve istenmeyen postaları güvenilir bir şekilde önleme

NoSpamProxy Koruması, Emotet, WannaCry ve QakBot gibi günümüzdeki tehditlere karşı en iyi korumayı sağlamak için en gelişmiş teknolojileri bir araya getirdi.

E-postaları güvenli bir şekilde şifreleyin

NoSpamProxy Şifreleme ile S/MIME ve PGP tabanlı e-postaları kolayca şifreleyebilirsiniz ve aynı zamanda müşterileriniz ve ortaklarınızla DSGVO uyumlu iletişimi garanti edebilirsiniz.

Büyük dosyaları kolayca gönderme

NoSpamProxy Large Files ile istediğiniz boyuttaki dosyaları doğrudan E-posta Client'ınızdan iletişim ortaklarınıza gönderebilirsiniz. Basit, güvenli ve iletişim ortamı kesintisi olmadan.

E-posta yasal sorumluluk reddi bildirimlerini kolayca yönetin

NoSpamProxy Disclaimer, esnek ve şirket çapında e-posta sorumluluk reddi oluşturmanın en kolay yoludur - herkes için kullanımı kolaydır ve hiçbir zaman ek üçüncü taraf yazılımı gerekli olmadan.

E-posta güvenliği

İster bulutta ister kendi sunucunuzda.

NoSpamProxy tam kapsamlı E-posta-Güvenlik-Ağ Geçididir ve IT-Güvenlik Onay Sertifikası taşımaktadır. NoSpamProxy, 15 yılı aşkın süredir diğer tüm çözümlerden daha fazla güvenilirlik ve yetkinliği temsil etmektedir. Deneyimlerimiz, müşterilerimiz ve ortaklarımızla olan sürekli bilgi paylaşımımız sürekli gelişimin temelini oluşturmaktadır.

NoSpamProxy Cloud, diğer tüm çözümlere göre daha az kurumsal IT kaynağı kullanan ödünsüz e- posta güvenliği anlamına gelmektedir. E-posta güvenliğini şirket içi kurulum olarak sağlamak isteyenler için NoSpamProxy Server ile aynı özellikleri ve işlevleri sunmaktayız.

NoSpamProxy® Protection
Kötü amaçlı yazılım, ransomware ve spam'e karşı proaktif gerçek zamanlı koruma

Gönderen itibarının kapsamlı değerlendirmesi, içeriğin etkisiz hale getirilmesiyle etkili ek yönetimi, URL Safeguard, CxO Fraud Detection, Sandboxing ve diğer birçok akıllı teknoloji aracılığıyla kötü amaçlı bağlantıların yeniden yazılması ve devre dışı bırakılması, NoSpamProxy'yi e-posta iletişiminiz için en güvenli spam filtresi haline getirir. Zero Hour™ Salgın Koruması ile NoSpamProxy, Emotet, WannaCry ve QakBot'a şans tanımayan yeni virüs imzaları anında kullanılabildiği için kötü amaçlı yazılımlara, ransomware'lere ve spam'lere karşı da en hızlı korumayı sunar.

NoSpamProxy® Şifreleme S/MIME ve PGP ile güvenli e-posta şifreleme.

S/MIME 4 ve PGP tabanlı e-posta şifreleme, şirketinizde veri koruma ve yasal güvenlik açısından temel oluştururken, iş ortaklarınız ve müşterilerinizle güvenli iletişimi garanti eder. NoSpamProxy, sertifikaların ve anahtarların merkezi yönetimini sağlayarak kurumsal politikaları otomatik ve merkezi olarak uygulamanızı garanti eder. E-postaları doğrudan Microsoft Outlook'tan şifrelersiniz - DSGVO uyumlu ve garantili korumalı. PDF Mail ile

Eksiksiz e-posta güvenliği için eksiksiz paket

Dört NoSpamProxy modülünün tümü tek bir pakette: NoSpamProxy Suite ile kötü amaçlı yazılımlara, ransomware ve spam'e karşı güvenilir koruma, güvenli e-posta şifreleme, büyük dosyaların kolay gönderimi ve e-posta feragatnamelerinin zahmetsiz yönetimi için tüm özelliklere sahip olursunuz. Son derece güvenli, oldukça hesaplı. NoSpamProxy Suite'i satın alarak, dört ayrı modülü satın almaya kıyasla önemli ölçüde daha düşük bir fiyattan yararlanırsınız.

Eksiksiz çok müşterili kullanım özelliği

Farklı şirketlerdeki veya daha büyük ölçekli şirket gruplarındaki yöneticilerin NoSpamProxy'de kendilerine ait özel, kapalı bir yapılandırma alanı vardır. İlgili yöneticiler mesaj takibinde sadece kendi müşterilerinin e-postalarını görebilirler. NoSpamProxy Server, e-postaların her zaman müşteri tarafından ayrı ayrı işlenmesini sağlar. Çoklu müşteri özelliği, yönetilen hizmet sağlayıcıların yanı sıra değişken şirket yapıları için de caziptir.