Hakkımızda

Hakkımızda

LSG Teknoloji olarak, siber güvenlik alanında ulusal ve uluslararası pazarlar için özgün ürünler sağlamak amacıyla 10 yıllık bilgi birikimimiz ve deneyimli çalışan kadromuz ile veri ve sistem korunmasında güvenilir kaynak olmak için hizmet vermekteyiz. Siber güvenlik alanında farkındalığı ve bu alanda Türkiye‘nin dünyadaki görünürlüğünü arttırmak için etkinlik ve organizasyonlar oluşturarak bunu misyonumuz haline getiriyoruz.

Ekibimizle birlikte Türkiye pazarını geliştirmek ve kalkındırmak adına siber güvenlik sektörünü yeni markalar ve yeni ürünlerle tanıştırarak, firmaların kanunların gerektirdiği güvenlik yapısına ulaşmaları için doğru ürünlere yönlendiren danışmanlıklar veriyor ve  olası dijital tehditlerin önünü en güvenilir kaynaklarla kesmek için en iyi altyapıyı oluşturmak için çalışıyoruz.

 

Vizyonumuz

LSG Teknoloji, kurumsal ve yenilikçi bir siber güvenlik firması olmasının verdiği sorumluluk bilinci ile hizmet verdiği alanda öncü ve güven duyulan bir çözüm sağlayıcısı olma gayesi taşımaktadır.

 

Misyonumuz

Siber güvenlik alanında 10 yıllık bilgi birikimi ve deneyimli çalışan kadrosu ile ulusal ve uluslararası pazarlar için özgün ürünler sağlamak. Bununla birlikte siber güvenlik alanında farkındalığı artırmak ve Türkiye ‘nin dünyadaki siber güvenlik görünlülüğünü artırmak için etkinlik ve organizasyonlar yapma hedefindeyiz.

 

Neden LSG Teknoloji?

Siber güvenlik sektöründe SSL sertifikasyon, email koruma, ikili/çoklu doğrulama yazılımları ve doküman imzalama gibi yazılımların önemini çok önceden gören, hızla bu sektörde gerekli adımları atan öncü bir firmadır. Müşterilerine sadece ürün tedarik eden değil aynı zamanda sektörün yenilikleri anlatarak iş ortaklarını daima güncel tutan bir yapıya sahiptir.