SSL / TLS

SSL - En Hızlı Şekilde Sertifika İhtiyacınızı Karşılayın.

Multi Domain SSL

Multi Domain SSL Sertifikası ile sitenizi ve tüm alt alan adlarınızı (subdomain), tek bir sertifika ile güvence altına alın.

Multi Domain SSL Sertifikası Nedir?

Multi Domain SSL Sertifikası tek bir ana alan adının alt alanları veya tamamen farklı alan adları dahil olmak üzere, tek bir sertifikanın birden çok alanı güvence altına almasına izin verir.

Multi Domain SSL’in Avantajları Nedir?

Kuruluşlar tek bir çözümle 250'ye kadar benzersiz etki alanını güvence altına alabilir. Çok sayıda etki alanına sahip olan ve her ek etki alanı veya ana bilgisayar adı için ayrı bir sertifika satın almak yerine bunları tek bir çözümle güvence altına almanın basitleştirilmiş bir yolunu arayan kuruluşlar için uygun bir seçenek sunarlar.

Neden Multi Domain SSL Kullanılmalı?

Güven İşareti: Domain ve alt alan adlarınız için Multi Domain SSL sertifikası kullandığınızda adres çubuğunda kilit işareti aktif hale gelerek sitenizin güvende olduğunun gözükmesini sağlar.

Tek Merkezden Yönetim: Tek bir merkezden 250'ye kadar benzersiz etki alanını güvence altına alabilir, bu sayede zamandan taasaruf edebilirsiniz.

Site Mühürü: Ziyaretçilerinize web sitenizdeki işlemleri güvenli bir şekilde yapabileceklerini göstermektedir.

Ücretsiz Kurulum Desteği: Lsg’den satın alacağınız bütün ssl ürünleri için kurulum, tekrar üretme gibi tüm teknik destek süreçleri ücretsiz olarak profesyonel teknik destek ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Thawte SSL123 DV Multi Domain Thawte SSL Webserver OV Multi Domain Thawte SSL Webserver EV Multi Domain GeoTrust TrueBusiness ID Multi Domain GeoTrust TrueBusiness ID with EV Multi Domain Secure Site OV Multi Domain Secure Site EV Multi Domain Secure Site Pro Multi Domain Secure Site Pro EV SSL Multi Domain
Doğrulama Seviyesi Domain Doğrulaması Kurum Doğrulaması Kurum Doğrulaması Kurum Doğrulaması Genişletilmiş Doğrulama Kurum Doğrulaması Genişletilmiş Doğrulama Kurum Doğrulaması Genişletilmiş Doğrulama
Wildcard Desteği Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır
San Desteği 250 domaine kadar destek. $ / yıl. 250 domaine kadar destek. SAN $ / yıl. 250 domaine kadar destek. SAN $ / yıl. 250 domaine kadar destek. SAN $ / yıl. 250 domaine kadar destek. SAN $ / yıl. 250 domaine kadar destek. SAN $ / yıl. 250 domaine kadar destek. SAN $ / yıl. 250 domaine kadar destek. $ / yıl. 250 domaine kadar destek. SAN $ / yıl.
Tekrar Yayınlama Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Sigorta Bedeli $500.000 $ 1.250.000 $ 1.250.000 $ 1.250.000 $ 1.500.000 $ 1.750.000 $ 1.750.000 $ 2.000.000 $ 2.000.000
Yeşil Adres Çubuğu Desteği Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır
Belge Belge Gerektirmez Belge Gerektirir. Belge Gerektirir. Belge Gerektirir. Belge Gerektirir. Belge Gerektirir. Belge Gerektirir. Belge Gerektirir. Belge Gerektirir.
Temin Süresi Hemen 2 İş Günü 5 iş Günü 2 İş Günü 5 iş Günü 2 İş Günü 5 İş Günü 2 İş Günü 5 İş Günü
Güvenlik ve Şifreleme 256-bit encryption 256-bit encryption 256-bit encryption 256-bit encryption 256-bit encryption 256-bit encryption 256-bit encryption 256-bit encryption 256-bit encryption
Süre 1 yıl 1 yıl 1 yıl 1 yıl 1 yıl 1 yıl 1 yıl 1 yıl 1 yıl
Site Mühürü Dinamik Dinamik Dinamik Dinamik Dinamik Dinamik Dinamik Dinamik Dinamik
Sunucu Lisanslama Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Kötü Amaçlı Yazılım Tasarımı Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır
Mobil Cihaz Uyumu Evet Evet Evet Evet Evet Evet Evet Evet Evet
Bütün Taraycılar ile Uyum 99% 99% 99% 99% 99% 99% 99% 99% 99%
Fiyat
İLETİŞİME
GEÇİNİZ
İLETİŞİME
GEÇİNİZ
İLETİŞİME
GEÇİNİZ
İLETİŞİME
GEÇİNİZ
İLETİŞİME
GEÇİNİZ
İLETİŞİME
GEÇİNİZ
İLETİŞİME
GEÇİNİZ
İLETİŞİME
GEÇİNİZ
İLETİŞİME
GEÇİNİZ

Sıkça Sorulan Sorular

Multi Domain SSL sertifikasının SEO açısından ekstra bir avantajı yoktur. Normal ssl sertifikaları gibi sitenizin Google gibi arama motorlarındaki konumu için bir avantaj sağlamaktadır.

Multi Domain SSL Sertifikaları bütün bankalarla uyumludur. Multi Domain ürünleri bu konuda size kesin çözüm sunacaktır.

Yanlışlıkla sildiğinizin SSL ürünleri için teknik ekibimiz size destek sağlamaktadır. Böylesi durumlarda hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz.